Zábava | Ozpluto

 • 20. 2. 2024 By 0 comments

  Hovorí sa, že detský vek je ten najbezstarostnejší. Naše ratolesti majú po škole čas na zábavu a nemusia rozmýšľať nad ničím. Aj keď väčšina sa dožaduje iba hernej konzoly a mobilu, každý rodič chce pre svoje dieťa to najlepšie a snaží sa mu vymyslieť lepší program. Či už hry vonku na čerstvom vzduchu ako schovávačka, bicykel alebo loptové.

 • 14. 11. 2019 By 0 comments

  Ak patríte k tým, ktorí nevedia plávať tak Vás nepoteším. Mali by ste sa to pomaly začať učiť, pretože plávanie môže veľmi pozitívne ovplyvniť Vaše zdravie. Vedeli ste, že plávanie patrí k najbezpečnejším a najšetrnejším športom? Vykonávať ho môžu ľudia rôznej vekovej kategórie bez strachu z toho, či si neublížia. Plávanie je vhodné dokonca aj pre tehotné ženy. Smelo.

 • 9. 11. 2019 By 0 comments

  Počuli ste niekedy o tomto pojme? Väčšinou sa o tomto jave hovorí ako o Urban gardeningu, čo sa dá z angličtiny preložiť ako pestovanie v meste, alebo mestské záhradníčenie. Je to koníček, ktorý poteší vás rovnako, ako poteší planétu. Ide o to čo najlepšie využiť voľný priestor, prípadne aj materiál a vedľajším produktom práve takýchto aktivít môže byť aj upcycling (to znamená.

 • 21. 10. 2019 By 0 comments

  Z hľadiska erotických zážitkov si môžeme predstaviť rôzne väčšinou veľmi príjemné formy. V tomto smere môže ísť napr. o vzrušujúce, no zároveň uvoľňujúce masáže https://www.privatportal.sk/eroticke-masaze. Môžeme vravieť o ponuke erotických služieb, no masáže sú takisto atraktívnym doplnkom mileneckého života, kedy plnia buď funkciu vzájomnej (alebo jednostrannej) relaxácie s blahodarným účinkom, alebo naopak dokážu byť silným.

 • 9. 8. 2019 By 0 comments

  Od malička sme, my ľudia, naučení organizovať alebo chodiť na oslavy. Či už je to rodinná oslava narodenín, jubileí, svadieb, alebo párty u kamarátov, v škole, v mestských zariadeniach. Niektorí z nás takéto akcie vyhľadávajú, iní sa na nich jednoducho nejakým spôsobom ocitnú, ďalší ich pomaly pretrpia. Odrádzať nás od toho môže i to, že sa musíme správať slušne, musíme.

 • 25. 5. 2019 By 0 comments

  Kto sledoval vyhodnotenie tejto súťaže, zistí, že výhru si odniesla mladá žena zo stredného Slovenska, ktorá napísala, že si so sebou na večeru zoberie svojho snúbenca. Otázkou totiž bolo, koho by si výherca zobral so sebou na večeru alebo na natáčanie niektorej z pripravovaných častí. Ľudia písali rôzne. O tom, že sa výherca zúčastnil na natáčaní sme.

 • 8. 1. 2019 By 0 comments

  1. BASE jumping Je to extrémny šport, ktorý je vlastne spojením horolezectva so skydivingom, čo je skok z lietadla s padákom. BASE jumping však nesúvisí s lietadlom, ale s rôznymi budovami alebo inými vysoko položenými pevnými objektami, odkiaľ sa dá skočiť. Tento šport je však i veľmi nebezpečný a je zaznamenaných dokonca niekoľko smrteľných úrazov. Takže ak máte odvahu, smelo.

To Top