Susedia

 • Susedia

  25. 5. 2019 By 0 comments

  Kto sledoval vyhodnotenie tejto súťaže, zistí, že výhru si odniesla mladá žena zo stredného Slovenska, ktorá napísala, že si so sebou na večeru zoberie svojho snúbenca. Otázkou totiž bolo, koho by si výherca zobral so sebou na večeru alebo na natáčanie niektorej z pripravovaných častí. Ľudia písali rôzne. O tom, že sa výherca zúčastnil na natáčaní sme sa už nič viac nedozvedeli.

  panorama.jpg

  No, o tom, že sa  mladé dievča zúčastnilo večere s Petrom Marcinom a Andym Krausom sme sa mohli dočítať tento týždeň na oficiálnej webovej stránke Susedov, na ich facebookovej stránky, na facebookovej stránke Markízy a takisto aj na jej Instagrame. Na fotkách vyzerajú veľmi uvoľnene a snáď si mladý pár užil pár voľných chvíľ s hlavnými hrdinami úspešného slovenského seriálu. Pardon, najúspešnejšieho slovenského seriálu a zaslúžene.

  „Niet čudo, tento seriál je LEGENDA slovenského seriálového neba.“
  Na videu sa môžeme dozvedieť, že táto správa jej vylepšila deň o 100 percent. Fanúšičkou je už od malička, a spomína, že na susedoch vyrastala. Vyjadruje sa veľmi kultivovane a seriózne, veď je aj študentkou ekonomiky, tak určite vedela rozumne komunikovať s hlavnými hrdinami, no neskrýva nadšenia, ktoré je opodstatnené vzhľadom na tento zážitok na celý život. Jej snúbenec toho veľa nenahovoril a skôr je tam ako nejaký doplnok, no vidno, že sa ľúbia. Majú vraj pred svadbou, tak sa im netreba čudovať.

  mrakodrapy.jpg

  Samotný Peter Marcin a Andy Kraus komentovali stretnutie veľmi pozitívne a vraj by chceli absolvovať takéto večer aj každý týždeň, pretože s fanúšikmi je veľmi príjemná konverzácia vzhľadom na to, že vedia všetko, čo sa odohráva v susedoch. To potvrdzujú aj niekoľké komentáre od nadšených divákoch na stránkach Susedov, ktorý nachádzajú chyby v scenári, ktoré si Andy a Peťom vôbec nevšimli. Tomu sa povie poriadne sústredenie a oddanosť. Niet čudo, tento seriál je LEGENDA slovenského seriálového neba.

To Top