Financie | Ozpluto

 • 15. 3. 2024 By 0 comments

  Platobné a fixačné podmienky https://goldvault.sk/pages/platobne-a-fixacne-podmienky. Čo treba vedieť? Podmienky platby Spôsob, akým môžete zaplatiť za investičné kovy, je určený platobnými podmienkami. Najbežnejšie možnosti zahŕňajú: 1. Hotovostná platba: Táto možnosť je dostupná pri osobnom odbere tovaru. Je dôležité mať pri sebe dostatočnú hotovosť a vopred si dohodnúť stretnutie s predajcom. 2. Bezhotovostný prevod: Platba vopred bankovým.

 • 18. 12. 2023 By 0 comments

  Euro-mobilnedomy.sk sú tu teraz pre Vás s výnimočnou ponukou, ktorá sa nedá tak ľahko odmietnuť. Pokiaľ ste sa nikdy nebáli experimentovať a predstavy Vášho bývania nie sú obmedzené len na rodinné domy a byty, tak toto je príležitosť aj pre Vás zažiť niečo nové. Mobilné domy sú v dnešnej dobe príbytkami mnohých ľudí a rozhodne.

 • 16. 10. 2023 By 0 comments

  O rieke Amazonka počul už zrejme každý z nás. Táto rieka patrí medzi najobľúbenejšie turistické atrakcie a to najmä pre odvážnych dobrodruhov. Vďaka svojmu prvenstvu sa Amazonka stala veľmi vyhľadávanou lokalitou pre miestnych a taktiež aj pre turistov z celého sveta. Rieka Amazonka patrí momentálne na prvé miesto v tých najdlhších riek sveta. Ako najdlhšia.

 • 8. 6. 2023 By 0 comments

  Navštívili ste už Belehrad srdce Balkánu? V rebríčku, ktoré udáva Wikipedia sa toto mesto nachádza na 20 mieste najväčších miest v Európe rozloha v porovnávaní počtu obyvateľov. Rozlohou je približne veľké nášmu hlavnému mestu. No počtom obyvateľov sa radí k európskym metropolám, keď doň zavítate, sami uvidíte prečo je to tak. Belehrad bol od nepamäti.

 • 26. 11. 2020 By 0 comments

  Všetko sa mení, ale jediné, čo si uchováva svoju hodnotu, je zlato. Tento vzácny kov, o akého je v podstate stále rovnaký záujem. A ktorá peňažná mena sa môže pochváliť takouto stálosťou? Samozrejme peniaze majú svoj význam aj naďalej, ale asi všetci sa zhodneme v tom, že citeľne strácajú svoju hodnotu. Tieto negatívne zmeny spoločne.

 • 23. 11. 2019 By 0 comments

  Základná podmienka bola, že minca na to aby predstavovala merítko ceny, musí mať určitú hodnotu, a preto sa vyrábala napr. Zo zlata, železa, olova… Prvé mince vznikli v rokoch  650 pred n.l v  Turecku v oblastí Lýdii , mali tvar kotúča jantárovej farby a vyrábali sa z prírodnej zliatiny rýdzeho zlata a striebra ktorá niesla.

 • 8. 11. 2019 By 0 comments

  Azda v každej vydávanej dennej tlači nájdeme nejaký článok o lietadlách, ktoré stoja. Boli určené na prepravu cestujúcich za prácou, dovolenkou či pracovnými schôdzkami a namiesto toho „stoja zaparkované“ ako nejaké autá, ktorých majiteľ ich momentálne nepotrebuje. Avšak lietadlá typu Boeing 737 Max sú viac ako potrebné, no lietať nemôžu. Zákaz sa dotkol leteckých spoločností po celom svete..

 • 13. 9. 2019 By 0 comments

  Štúdium v zahraničí nie je ľahkou záležitosťou. Okrem toho, koľko papierovačiek vás čaká, musíte myslieť aj na to, ako to finančne utiahnete. Dnes je už na internete dostupných množstvo informácií a viete sa dočítať aj to, aké financovanie vám bude môcť byť poskytnuté a ako sa k nemu dostať. Samozrejme, treba si to všetko zistiť dopredu. Dnes už existujú.

 • 12. 8. 2019 By 0 comments

  1] Mať definovanú politiku inkasa Jednou z hlavných príčin pohľadávok po lehote splatnosti je, že spoločnosť nedefinovala svojich komerčných zákazníkov a zamestnancov, keď sa majú účty platiť. Ak nie sú komerční zákazníci vzdelávaní, že účty sa platia včas, je pravdepodobné, že zaplatia neskoro alebo niekedy vôbec. Uistite sa, že platobné podmienky vašej spoločnosti sú.

 • 2. 4. 2019 By 0 comments

  Potrpíte sa na to ako veci okolo vás vyzerajú? V tom prípade vám určite nie je jedno ani to, ako vyladíte svoj byt, alebo dom. Okná patria k dominantným prvkom, ktoré sa nedajú len tak ľahko prehliadnuť. Ak vás neohúrili tie z plastu, alebo dreva, máte ešte jednu možnosť. Reč je o hliníkových oknách. Výhody.

To Top