Erotické masáže a ich špecifikácia. Čo si predstavíme konkrétnejšie?

 • Erotické masáže a ich špecifikácia. Čo si predstavíme konkrétnejšie?

  21. 10. 2019 By 0 comments

  Z hľadiska erotických zážitkov si môžeme predstaviť rôzne väčšinou veľmi príjemné formy. V tomto smere môže ísť napr. o vzrušujúce, no zároveň uvoľňujúce masáže https://www.privatportal.sk/eroticke-masaze. Môžeme vravieť o ponuke erotických služieb, no masáže sú takisto atraktívnym doplnkom mileneckého života, kedy plnia buď funkciu vzájomnej (alebo jednostrannej) relaxácie s blahodarným účinkom, alebo naopak dokážu byť silným sexuálnym impulzom a istou veľmi funkčnou predohrou.Žena v spodnej bielizni, pohľad zvrchu.jpg

  • Z hľadiska erotických masáží sa dá teda vravieť o profesionálnych praktikách, ponuke sex privátov, ale tiež ako o zaujímavej predohre v sexuálnom živote partnerov.

  Prinášajú so sebou predovšetkým dva pozitívne body:

  • Spestrenie sexuálneho života a schopnosť detailnejšie ulahodiť svojmu partnerovi/partnerke.

  V prípade spestrenia partnerského vzťahu ide väčšinou o jej amatérske prevedenie a postupné zdokonaľovanie sa, respektíve lepšie spoznanie partnerovho tela a jeho túžob. Na druhej strane profesionálne vykonávaná erotická masáž je tantra alebo nuru.
  Ak je vykonaná správne, výsledkom je takisto uvoľnenie sexuálnej energie. V takomto prípade tak nevravíme len o stimule, ale takisto o lahodnom ukončení a dobití životnej sily.
  Tí, čo praktizujú tantru veria, že dôležitými bodmi ľudského tela sú práve jeho intímne partie a erotogénne zóny. Ak sa týmto bodom venuje pri masáži dostatočná a vlastne prioritná pozornosť, výsledkom je skutočne efektívne duševné i telesné uvoľnenie a zároveň načerpanie nových síl.Masážny olej, kvety, ilustrované.jpg

  • Tantrická (tantra) masáž sa spravidla začína úvodným rituálom namaste. Dôležitým prvkom je úvodné zmiernenie napätia a príjemné prostredie, takisto sprcha alebo kúpeľ. Neskôr sa pristupujeme k masáži, ktorá sa venuje takisto vyššie spomenutým partiám.

  Praktizovanie nuru masáže je v skutku atraktívne už len tým, že obaja zúčastnení sú komplet nahí. Používa sa špeciálny gél alebo olej, vďaka ktorému sú dotyky ešte viac zmyselnejšie.

To Top