Kvalitné mobilné domy | Ozpluto

 • Kvalitné mobilné domy

  23. 5. 2022 By 0 comments

  Mobilné domy sú kompromis medzi obyčajným rodinným domom a pojazdným karavanom. Na svetovom trhu nie sú žiadnou novinkou, ich výroba sa začala už približne pred 80 rokmi v Amerike. Tam sú stále populárne aj dnes. Bývajú v nich rodiny, využívajú ich podnikatelia alebo slúžia pre rekreačné bývanie. U nás je možné si vybrať už vybavený mobilný dom. Má kompletnú kuchyňu aj so spotrebičmi, obývaciu izbu s pohodlnou a rozkladacou sedačkou, útulnú spálňu, moderný sprchovací kút a toaletu. Ak však toto nehľadáte, ponúkame aj domy, ktoré sú priamo určené ako podnikateľské priestory, teda kancelárie alebo predajne, kaderníctvo či rýchle občerstvenie. Ako tieto priestory využijete však záleží len na Vás. Mobilné domy majú výhodu v tom, že ich jednoducho a rýchlo premiestnite, podľa toho, kde práve chcete bývať.

  rodina

  Taktiež sú nízko energetické. Naše mobilné domy sú spočiatku určené najmä k sezónnemu bývaniu a po úpravách a revitalizácií aj k dlhodobému používaniu. To sa dá ľahko zariadiť zateplením, výmenou okien, izoláciou prívodu vody a doplní sa jednotka napríklad na kúrenie tuhými palivami. Mobilný dom Vám v rámci Českej republiky dopravíme zadarmo, doprava na Slovensko Vás vyjde na 400 eur.

  mobilný dom

  Sme zástupcom holandského výrobcu mobilných domov. Maat Chaletes už viac ako 40 rokov buduje vysokokvalitné domy aj oddychové chaty. Ich domy sú obľúbené v celej Európe a aj v USA. Taktiež sme členmi asociácie, ktorá sa snaží podporiť tento druh bývania. Pozrite si naše produkty Mobilná chata L-Chalet TW79 Euro-mobilnedomy.sk a nebojte sa kontaktovať nás v prípade otázok. Nájdite svoje nové bývanie alebo priestor čím skôr. Aktuálne máme v ponuke až 94 mobilných domov, tak neváhajte a prelistujte náš katalóg dostupný na našej stránke. Ak máte špecifickú požiadavku kontaktujte nás a my spravíme všetko pre Vašu spokojnosť.

To Top