Zistite príčinu. Bez nej totiž riešenie nenájdete

 • Zistite príčinu. Bez nej totiž riešenie nenájdete

  1. 7. 2019 By 0 comments

  Ak vzniknú u muža problémy s potenciou, vo väčšine prípadov, je všetka pozornosť venovaná účinným riešeniam na ich odstránenie. Na tom nie je síce nič zlé a samozrejme ani nelogické, no je ťažké nájsť riešenia ak nepoznáte konkrétne príčiny vašich komplikácií. Muž s bradou, slnečnými okuliarmi v čiernej košeli a saku.jpg

  Vaše snahy o posilnenie erekcie by mali začať malým pátraním po tom, prečo k vašim problémom vôbec došlo. Na prvé počutie sa táto úloha nemusí zdať nijako komplikovaná. Drobnou prekážkou je však to, že človek sám seba zhodnotí len ťažko. Pri hodnotená vlastných problémov nemáme žiadny nadhľad a odstup. Preto je pre nás veľmi ťažké posúdiť, kde presne naše problémy vznikajú. Pri troške snahy a sebadisciplíny, však viete túto prekážku úspešne zdolať.

  1.Sebapozorovanie
  Pozorovať samého seba nemusí byť najjednoduchšie. Zároveň však ide o jednu z najdôležitejších vecí, ktoré potrebujete zvládnuť, aby ste svoj problémy s potenciou vyriešili. Začnite pomaličky. Skúste sa zamerať na jeden konkrétny problém alebo situáciu počas pohlavného styku. Všímajte si aj tie najmenšie detaily, pretože práve na nich stojí konečný výsledok.

  2.Porovnávanie
  Aby ste mohli zistiť, čo presne spôsobuje vaše zlyhanie v posteli, mali by ste vedieť čo najobjektívnejšie porovnať jednotlivé situácie. Tak napríklad, jeden deň je všetko v poriadku, ale o dva dni neskôr nie a nie dosiahnuť erekciu. Spomeňte si na všetky faktory, ktoré vás v daných situáciách ovplyvňovali. Môže to znieť prehnane, no mnohokrát, môže za vašim problémami stáť i úplná drobnosť, ako je osvetlenie, vydýchaný vzduch v miestnosti, ťažký deň v práci alebo vaša večera.Muž v tme drží ruku pred svojou tvárou.jpg

  3.Úprimnosť
  Poslednou vecou, ktorá taktiež nemusí byť jednoduchá, je úprimnosť. Úprimní musíte byť najmä sami k sebe. Čo to znamená? Počas vášho sebapozorovania môžete prísť aj na také nepríjemné skutočnosti, ktoré vám potvrdia, že vaše problémy s erekciou majú dôvod vo vážnejších problémoch. V tomto zmysle, ale nemá naozaj zmysel predstierať, že je všetko v poriadku.

To Top