Vylepšite svoj domov

 • Vylepšite svoj domov

  9. 1. 2018 By 0 comments

  Raz za čas dostane každý človek chuť vo svojom živote niečo zmeniť. Ľudia, ktorí žijú dlho v jednom byte alebo dome nielen, že majú potrebu zmeny, ale je mnoho ráz skutočne nevyhnutná. Móda sa mení skutočne veľmi rýchlo, a preto, čo bolo vkusné včera, je teraz gýčové a prehnané. Možno sa pri predstave prerábania držíte za hlavu a myslíte na to, aký prievan to urobí vo vašej peňaženke. No nemusíte mať strach, žiadne radikálne míňanie sa nekoná. Vylepšiť svoj domov môžete aj za málo peňazí, keď viete, ako na to máte ísť. A my pre vás máme pár perfektných rád.

  bytové domy

  1. Dajte si do obývačky akvárium

  Akvárium je perfektná vec, ako dodať vášmu domovu pocit exotiky, no zároveň vyzerá a pôsobí dosť ezotericky. Nemusíte si kupovať obrovské akvárium a ani drahé rybičky, o ktoré sa musíte starať ešte viac ako o psíka. Stačí jednoduché, ktoré vám budú robiť radosť. Rybičky majú navyše aj úžasne upokojujúce účinky.

  rustikální koupelna

  2. Namaľujte vlastný obraz

  Nezáleží na tom, že nie ste žiadny Picasso ani Van Gogh. Nemusíte byť a ani to nepotrebujete. Namaľujte len to, čo cítite. Možno to bude len nejaký zhluk farieb alebo len občasné šmahnutie štetcom po papieri. Na tom ale vôbec nezáleží. Je hlavné, že to bude od vás. Bude pre vás znamenať skutočne veľa. A keď vám to pôjde, možno si takto vylepšíte každú izbu. Prebudí vo vás umelca, ktorý drieme v každom z nás.

  útulná pracovna

  3. Umiestnite všade fotografie

  V dnešnej dobe plnej fotiek umiestnených len na CD, USB, mobiloch a počítačoch je pekné, keď si občas dáte fotky aj vytlačiť. Kúpte si krásne rámiky, ktoré sa hodia do vášho bytového priestoru a uvidíte, že to zútulní naozaj každú miestnosť. Môžete si z nich spraviť aj obrazy a umiestniť ich na stenu. Takto budete mať všetky šťastné spomienky pri sebe vždy, keď vám bude smutno.

   

  Ktorúkoľvek radu si vyberiete, určite ju oceníte. Nielen, že zmení váš domov, navyše ho aj perfektne zútulnia.

To Top