Viete, prečo potrebujete svetlo?

 • Viete, prečo potrebujete svetlo?

  15. 12. 2018 By 0 comments

  Viete, čo je úžasné, keď chcete, aby boli veci perfektné a dokonalé? Aj keď sa vám to nezdá, mali by ste urobiť všetko preto, aby boli vždy veci také dobré, že sa vám tomu ani nebude chcieť veriť. Ono je to možno pre nikoho smiešne, ale verte tomu, že aj keď je to tak možno na prvý pohľad, na druhý je všetko už úplne inak. Verte tomu, že na veciach záleží len do tej miery, do akej im to dáte vy pocítiť. Asi je jasné, že už je to naozaj len o tom, ako sa rozhodnete vy sami a čo všetko ste ochotný urobiť preto, aby sa na veciach dalo pracovať. A aj keď je to smiešne, verte tomu, že nakoniec to pre vás bude dokonalé a práve preto by ste to mali riešiť hneď teraz.
  vánoční světla

  Niekedy by ste si to možno nepomysleli, ale niekedy vám bude asi viac, než len jasné, že musíte urobiť maximum preto, aby ste sa tešili zo všetkých vecí, ktoré sú pre vás dôležité a aj zo všetkých ďalších, ktoré pre vás možno dôležité ešte len budú. Verte tomu, že niekedy stačí maličkosť, aby ste sa tešili zo všetkého, čo vám život prináša. A niekedy potrebujete viac. Ale verte tomu, že občas aj obyčajné svetlo vyčaruje na vašej tvári toľko radosti, že sami nebudete chcieť veriť, čo to spôsobilo. A aj keď je to smiešne, presne toto je to, čo každý z nás zúfalo potrebuje.
  svíčky v kostele
  Tak si to nenechajte zobrať. Uvidíte, že to má význam. Preto je fajn, keď máte doma niečo perfektné, napríklad led žiarovky e14, ktoré vám rozžiaria celý váš domov, nech sa deje čokoľvek. Väčšinou sú to proste veci, ktoré sú pre vás lákadlom a je jasné, že aj keď je to smiešne, bude vás to tešiť, pretože na tom proste záleží. A väčšinou sú to naozaj drobnosti. Takže, čo urobíte? Budete sa obklopovať všetkým, čo vás trápi alebo práve naopak urobíte niečo významné a niečo dôležité? Asi je to len na vás, ale napriek tomu, urobte niečo preto, aby to bolo reálne.

To Top