Upchaté kanalizačné potrubie? Možno sa oplatí počkať na rýchlu pomoc odborníkov

 • Upchaté kanalizačné potrubie? Možno sa oplatí počkať na rýchlu pomoc odborníkov

  15. 2. 2021 By 0 comments

  Existuje služba, ktorú aj keď nevyužijete práve teraz, tak sa o nej určite oplatí vedieť do budúcnosti. Konkrétne vravíme o krtkovaní, čiže o dostupnom a rýchlom čistení kanalizácií. A toto je práve to, čo môžeme potrebovať časom, možno nie teraz, možno za mesiac, či o pár rokov. Pretože problémy s kanalizáciou vznikajú jej upchávaním, dosť možno postupným upchávaním.

  Ak sa kanalizačné potrubie upchá, následne to začneme vidieť napríklad na tom, že voda bude mať problémy s odtekaním, resp. bude sa splachovať akosi pomaly, nie tak hladko, ako predtým. V potrubí sa začne hromadiť aj odpadová voda, čo dá o sebe vedieť nepríjemným zápachom. Nahromadená odpadová voda v potrubí, to býva dosť často doménou kuchynských drezov.

  vodovod, kvapka vody

  Určite ste to už minimálne raz zažili, alebo ste o tom v lepšom prípade len počuli. Kuchynský drez začne mať problém s bežným splachovaním vody, tá sa tu naopak môže hromadiť a nakoniec skončiť aj na linke, koberci a všade tam, kde to bude nepríjemné. Príčinou toho býva práve zapchaté odpadové potrubie pod drezom. A keď sa do toho ide pustiť človek sám, musí mať o tom aspoň základnú znalosť, musí byť manuálne zručný a áno, mať takisto silný žalúdok, pretože ho následne omámi intenzívny zápach, ktorý z takéhoto potrubia bude vychádzať.

  potrubie, náradie

  Iste, sú známe rady, ako skúsiť drez prečistiť zvonom, alebo do neho nasypať sódu bikarbónu. Ale nie vždy to zaberie a možno to nie vždy robíme správne. Krtkovanie nonstop je však istota!

  Rýchly servis, tlakové čistenie kanalizačný potrubí s využitím modernej technológie a postupov, ktoré sú rýchle a v mnohých prípadoch efektívne. Preto sa niekedy ani neoplatí jedovať sa so vzniknutým problémom sám, ako skôr zavolať na číslo servisu a počkať, kým na vašu adresu prídu odborníci.

  • A ten, kto sa už s upchatým potrubím trápil vie, že by to bolo oveľa praktickejšie, jednoduchšie a ušetril by si tým nervy aj čas.

To Top