Strieborná retiazka pre pocit elegancie

 • Strieborná retiazka pre pocit elegancie

  11. 5. 2020 By 0 comments

  Striebro patrí medzi ušľachtilé kovy. V minulosti sa s ním obchodovala a malo funkciu platidla. Pridávalo sa aj do zlatých šperkov, ktoré vďaka nemu získali výraznejšiu farbu. Pripisovali sa mu liečivé účinky a dodnes si mnohí zachovávame zvyk – pri odchode vhodíme drobnú striebornú mincu do fontány, aby sme sa na dané miesto vrátili. Aj dnes je jeho využitie mnohostranné aj vrátane šperkárstva. Vo forme jedinečného spracovania vynikne jeho jednoduchá krása.

  necklace-2149668_640

  Strieborna retiazka Gameon patrí medzi tieto klenoty. Má široký sortiment s pravou rýdzosťou 925/1000 a všetky výrobky majú puncovanú značku. Tá je zárukou ich kvality a pravosti. Moderní šperkári vedia, že ženy rovnako aj muži milujú šperky. Sú prejavom dôstojnosti a elegancie. Vkusné strieborné retiazky s príveskami, kryštálikmi alebo kamienkami dodajú nositeľovi pocit jedinečnosti a vytvoria neopakovateľný okamih.

  Vyniknú na slávnostnú príležitosť a rovnako aj pri štýle nedbalej elegancie s tričkom a džínsami. Pristanú každému typu postavy a osobnosti. V ponuke sú rôzne prevedenia, dlhšie, kratšie, vo forme náramkov alebo v štýle poslednej módy – ľahké, letné okolo kotníkov. Pekné sú s príveskami alebo drobnými ozdobami. Sú univerzálne a je ich možno kombinovať s akýmkoľvek štýlom oblečenia. Stačí si vybrať a doladiť k šatníku a danej príležitosti.

  Platí samozrejme pravidlo, že v jednoduchosti je krása. Je vhodné zladiť typ postavy, osobnosti a príležitosti s vybraným šperkom. Aktuálne sú moderné prevedenia s farebnými kamienkami, ktoré sú zaliate do jemného strieborného rámu. Je v nich spojená krása kameňa s jednoduchosťou striebra.

  druzy-665485_640

  K dominantným šatám s veľkým vzorom sa hodia jednoduché strieborné retiazky rôznej dĺžky. Vkusne doplnia šaty a vyzdvihnú nositeľku. V kombinácii s retiazkou na ruku sú elegantným doplnkom zároveň.

  Vaša fantázia a vkus si určite nájdu tú svoju.

To Top