Stres spôsobuje oslabenie mužskej erekcie!

 • Stres spôsobuje oslabenie mužskej erekcie!

  19. 12. 2020 By 0 comments

  Je to nefér? Ale nie, v skutočnosti je to prirodzený kolobeh toho, ako život funguje. Ten fakt, že problémy tvoria ďalšie problémy. Preto by malo byť v našom vlastnom záujme minimalizovať stresové faktory a hľadieť viac na naše mentálne, fyzické a sexuálne zdravie.

  Áno, spomenuli sme aj to sexuálne. Pretože takéto stresové hormóny znižujú v mužskom tele prirodzene zdravú hladinu testosterónu a tento stav sa okrem iného negatívne podpisuje pod naše libido.

  • Stresové hormóny sa však dajú účinne zabíjať napríklad pravidelným pohybom, prechádzkou a športom.

  kanál, rieka, bežec

  Stresový životný štýl nejde dokopy s kvalitným sexom aj zo závažnejšieho dôvodu: Zvyšuje krvný tlak a poškodzuje srdcovo-cievny systém, čo okrem zdravotných problémov spôsobuje aj neschopnosť dosiahnuť silnú erekciu. Skrátka fakt, že sa „nám nepostaví“ alebo to bude namáhavejšie, ako keď sme boli zdraví a v lepšej kondícii.

  Je v stručnosti veľa príčin, čo sa podpisujú pod oslabenú mužskú erekciu. A vek je v skutočnosti iba jedným z nich.

  • V skratke vychádzajú z organických (zdravotných), hormonálnych a psychologických faktorov.

  Preto by malo byť našou výsadou, hľadieť na naše zdravie a kondíciu vo všeobecnosti. Nepriaznivou príčinou je stres, ktorý sme už spomenuli. Je to však napríklad aj sedavý životný štýl, málo pohybu, cigarety, alkoholizmus, tlmivé lieky, nepravidelné a nezdravé stravovanie, nepravidelný spánok a podobne. Vo vlastnom záujme by sme mali tieto faktory v našom životnom štýle zmeniť k lepšiemu.

  muž a žena, fitness

  Ak vám ale záleží iba na rýchlom dosiahnutí kvalitnej erekcie a riešení, čo prinesie okamžité výsledky, levitra predajpozná cestu, vďaka ktorej sa vám v prípade potreby ihneď „postaví“. Je to liečivo zamerané na tých, ktorí chcú prioritne a bez dlhej driny dosiahnuť rýchle a silné stoporenie. Tým pádom dopriať sebe ako aj partnerke skvelý sexuálny zážitok vždy, kedy k tomu bude vhodná príležitosť.

To Top