Staráte sa o svoje nechty? Dolaďte ich krásu

 • Staráte sa o svoje nechty? Dolaďte ich krásu

  20. 6. 2023 By 0 comments

  Na nechty si veru mnohé dámy potrpia. Nielen, že pre nich zabezpečujú pravidelnú starostlivosť vo forme profesionálnej manikúry, ale často si ich radi skrášľujú a dolaďujú tak zjav a krásu ženskosti. Medzi mnohé vylepšenia dámskych nechtov patria napríklad rôzne druhy lakov na nechty, od jemných a decentných, až po neónové, trblietkové alebo inak ozvláštnené kombinácie. Pokiaľ však chcete mať krásne a dlhšie nechty, určite ste zachytili skvelý módny trend v podobe gélových nechtov. Tie dokážu doladiť celý outfit vo farbe, ktorá sa naozaj práve k nemu hodí, alebo si môžete zvoliť farbu univerzálnu, ktorá sa bude hodiť k viacerým kombináciám, ktoré teraz v lete nosíte. Pokiaľ napríklad v oblečení preferujeme jemné, nenápadné zemité farby alebo, povedzme, bielu, môžete sa rozhodnúť napríklad pre gelove nechty cervene.

  gélové nechty cervené

  Červená farba je nesmierne výrazná, dodáva mnoho energie a zároveň môže vytvoriť výborný akcent pre miernejšie a nenápadnejšie farby a outfity. Pokiaľ však červená nepredstavuje vašu šálku kávy pokojne si zvoľte inú farbu gélových nechtov, prípadne využije aj efekty trblietok, nálepiek a podobne. Dnes sú gélové nechty naozaj populárne a mnohé dievčatá zvládajú ich úpravu a nasadenie sami. Môžete však využiť i profesionálnu službu, kde vám nechty urobia.

  nechty

  Ženská krása sa predsa od dávnej doby farbami a rôznymi detailami, šperkami i doplnkami efektne zvýrazňuje, dopĺňa a podčiarkuje. Tak, aby sa každá žena cítila dobre a aby svoju ženskú krásu a energiu zvýraznila alebo prebudila. K tomu slúžia práve mnohé doplnky krásy, ako sú aj gélové nechty. Pokiaľ ste z tých zručnejších a nechty si chcete urobiť alebo máte štúdio, navštívte webové stránky D-nails.sk a vyberte si z bohatej ponuky gélov a iných doplnkov. Tam kde sa krása dokonale zvýrazňuje a podčiarkuje! Nechajte farby hovoriť za vás!

To Top