Skúste navštíviť niektoré z neznámych internetových stránok so zaujímavým obsahom

 • Skúste navštíviť niektoré z neznámych internetových stránok so zaujímavým obsahom

  5. 11. 2019 By 0 comments

  Fenomén súčasnosti, internet, mnohých z nás úplne pohltil. Podľahli sme jeho rýchlosti, pestrosti a dostupnosti, informácie čerpáme z jeho stránok, ktorých je asi jedna miliarda, ale všetky za celý svoj život pravdepodobne nenavštívime. Z tohto množstva nie je jednoduché nájsť tie s príťažlivým obsahom, ktoré by boli pre nás prínosom, obohatili nás o nové informácie alebo vyplnili voľný čas hudbou či dobrým filmom. Bežne navštevované  stránky poznáme, ale kvantá z nich pre nás zostávajú neznáme, je však možné, že by nás svojim originálnym obsahom mohli upútať. Priblížme si niektoré z nich.Množstvo užívateľov internetu.jpg
   
  Is it dark outside (.com)
  Nezvyčajnú službu vám preukáže stránka s týmto názvom. V podstate nahradí pohľad z okna, ktoré nemáte momentálne k dispozícii a potrebujete informáciu o tom, či sa už vonku zotmelo alebo ešte svieti slnko. Na otázku vám odpovie iba YES alebo NO.
   
  Do nothing for 2 minutes (.com)
  Človek dokáže alebo je nútený pracovať s počítačom celé hodiny denne, a tak je samozrejmé, že si raz za čas potrebuje urobiť pauzu a možno pár minút doslova nerobiť vôbec nič. V takom prípade je vám k dispozícii dvojminútový relax, ktorý spočíva v sedení v absolútnom pokoji, nehýbať myšou, len sa pozerať na monitor, na ktorom sa objaví pohľad na morskú pláž. Víťaz je ten, kto vydrží celé dve minúty.
   Pozadie monitora.jpg
  You. regettingold (.com)
  V prípade, že máte záujem o informácie ohľadom vlastného života, je táto stránka správnou voľbou. Stačí, aby ste zadali dátum svojho narodenia a program vám prezradí, koľkokrát už doposiaľ vaše srdce udrelo, koľko nádychov máte za sebou, počet ľudí, ktorí žili v deň vášho narodenia alebo koľko je nás dnes a mnoho iných faktov.

  Hackertyper (.com)
  Vtipkárom, ktorí sa radi prezentujú v rôznych polohách hlavne pred známymi a priateľmi, je určená práve táto stránka. Podstatou jej návštevy je urobiť zo seba hackera a vystrašiť prítomných. Otvorením stránky vaša obrazovka sčernie a vy na ňu môžete písať texty zelenou farbou spôsobom, že prebehnete po klávesnici a hackertyper spustí zadávanie podozrivých kódov. Žiadne obavy,  ide len o žart a zábavu.

To Top