Rozdelenie prepraviek používaných pre potravinársky priemysel

 • Rozdelenie prepraviek používaných pre potravinársky priemysel

  12. 7. 2022 By 0 comments

  Firma Schoeller Allibert sa špecializuje na rôzne druhy kontajnerov a prepraviek. V ponuke majú širokú škálu zastúpenú obidvoma produktami. Firma ponúka možnosť nákupu kontajnerov aj prepraviek. Pokiaľ si však nechcete kupovať, je tu možnosť prenajať si kontajner, prípadne prepravku. Mottom firmy je „Bezpečne z poľa až do supermarketu.“ Jedná sa najmä o prepravky, ktoré sú často používané v potravinovom priemysle. Kontajnery, ktoré sa používajú na prepravu ovocia a zeleniny do supermarketov a hypermaketov môžeme poznať napríklad z rôznych reklám, ktoré sa natáčajú pre naše obchody.

  Prepravky na ovocie, zeleninu

  Pre bežného laika sa zdá, že všetky prepravky na ovocie a zeleninu sú úplne rovnaké a jediné, čo sa v nich mení je druh zeleniny alebo ovocia. Nie je to však tak. Tak ako väčšina vecí, aj prepravky majú svoje zatriedenie. Firma dokonca ponúka rozpis jednotlivých kontajnerov, takže sa nemusíte báť, že by ste sa nejako pomýlili pri vyberaní tých najvhodnejších prepraviek pre váš tovar. Firma na svojej stránke ukazuje dva najčastejšie typy prepraviek na ovocie a zeleninu. Prvým typom sú prepravky s veľkým objemom a s veľkou nosnosťou. Firma odporúča prepravky typu BigBox. Plastové prepravky používané najmä na prepravu potravín.

  Nápojové prepravky

  Tieto prepravky sú jedny z najviac predávaných prepraviek firmy Schoeller Allibert, sú typu Maximus a sú ventilované. Druhým typom prepraviek dostupných na stránke firmy sú prepravky zaradené do malých a stredných prepraviek. Do tejto kategórie patria stohovacie, skladacie a zasúvacie bedničky používané najmä na ovocie a zeleninu. Všetky prepravky sú kompatibilné s plastovými paletami a vďaka svojej dlhodobej životnosti sa kupujúcemu vracajú investície. Okrem týchto vyššie spomínaných stohovacích a skladacích prepraviek firma ponúka aj iné druhy prepraviek. Ponúkajú aj stohovacie zasúvacie prepravky, vedrá, nestable (produkty Small Box a Lid for Small Box). Ďalej sú to vozíky a prepravky používané pre nápojový priemysel.

To Top