Podporné prostriedky na chudnutie

 • Podporné prostriedky na chudnutie

  20. 1. 2019 By 0 comments

  Nie každý má čas a možnosti športovať. Áno, vieme, že cvičenie, šport a fyzická aktivita prospievajú nielen postave, ale aj zdraviu. Ďalšou možnosťou ako schudnúť sú rôzne diéty. Na internete sa nachádzajú stovky „zaručených“ rád ako zhodiť nadbytočné kilogramy. Niektoré sú až bizarné (vatová, spermiová, pásomnicová diéta). Nakoniec každý zistí, že najúčinnejšia diéta sa musí stať životných štýlom, jesť zdravé veci, neprejedať sa, jesť pravidelne. To je alfa a omega peknej postavy. Nie vždy sa darí dodržiavať vojenský režim. A tu prichádza na rad posledný variant. Sú ním podporné prostriedky na chudnutie.

  metr

  Na trhu sú rôzne voľnopredajné tablety a čaje, ktoré pomáhajú chudnúť. Tieto prostriedky vám však nevytvoria nádhernú postavu za pár dní. Sú podporné t.j. platí všetko to čo sme napísali, musia sa skombinovať s cvičením a správnym stravovaním. Môžu byť však naozaj dobrým pomocníkom, ktorý urýchli váš posun k ideálnej postave. Ak sú látky v prostriedku správne skombinované, podporia metabolizmus, detoxikujú, redukujú kyslosť v žalúdku a dodávajú energiu, ktorú môžete využiť na športovanie.

  Tabletky na chudnutie sú často návykové a môžu mať vedľajšie účinky. Je lepšie sa poradiť s dietológom, ktoré sú pre vás vhodné. Ten vám vie odporučiť aké účinné látky by mali byť obsiahnuté v tabletách, aby vám neuškodili. Rôzne práškové nápoje môžu vyvolávať pocity nasýtenia, ale obsahujú umelé zložky, veľa éčok a ich dlhodobé užívanie nie je bezpečné. Vyše 90 % tabletiek a práškov na chudnutie je neúčinných. Odborník vám pomôže sa zorientovať a vyberie vám tie, ktoré naozaj pomáhajú.

  tablety

  Existujú aj prírodné spaľovače, ktoré podporia vašu snahu schudnúť. Napríklad chilli papričky obsahujú látku kapsaicín. Množstvo kapsaicínu v papričke zistíte podľa pálivosti. Čím viac štípe, tým je v nej viac danej látky. Pomáha k zrýchleniu metabolizmu, znižuje hromadenie tukov v krvi. Ak ste náruživý kávičkár, iste vás poteší, že aj kofeín patrí medzi prírodné spaľovače. Navyše vám dodá energiu a po kofeíne rýchlejšie odbúravate kalórie. Šálku kávy pred tréningom teda vrelo odporúčame. Posledný spomenieme extrakt z guarany. Nápoj z neho vás doslova nabudí a stimuluje vám celú nervovú sústavu. Pred cvičením dodá výdrž a po tréningu odstráni pocit hladu. Guarana obsahuje veľa kofeínu a preto ju nikdy nekombinujte s kávou.

To Top