Na dovolenku nemusíte minúť celý majland

 • Na dovolenku nemusíte minúť celý majland

  13. 1. 2019 By 0 comments

  Cez prázdniny si zaslúžime oddych. Často preto ľudia siahajú po dovolenkách pri mori, kde sa môžu celý týždeň vyvaľovať na pláži, popíjať drinky, kúpať sa v bazéne, keď ich už more omrzí a celkovo si užívať čas so svojimi blízkymi alebo priateľmi, s ktorými sa rozhodol stráviť letnú dovolenku. Ceny sa pohybujú v rôznych cenových reláciách v závislosti od miesta lokality, tamojších cien a dátumu kúpy.

  slunce

  Ako si užiť dovolenku tak, aby sme nepreplatili?

  1. Odporúčam sledovať rôzne lastminute dovolenky, ktoré sa dajú nájsť za oveľa výhodnejšie ceny ako obyčajné iné dovolenky. Takisto sa cenovo lepšie pohybujú dovolenky, ktoré si zakúpite dosť dlhé obdobie dopredu. Je to však neisté, pretože nikdy neviete čo sa môže v ten deň prihodiť, ale napríklad ani na lastminute dovolenku nemusíte natrafiť a ostanete nakoniec doma.
  2. Keď chcete ušetriť, čo tak vyskúšať spanie pod holým nebom, stan alebo ísť len tak na blink a možno sa vám pošťastí? Alebo nebudete musieť ani chodiť spať, pretože celé noci strávite na diskotékach a celé dni potom môžete podriemkávať na slniečku alebo v chládku na pláži. Tá je predsa zadarmo, zaplatíte si iba cestu.

  moře

  1. Dovolenka v zahraničí nemusí byť vašou zásadou. Dovolenku si viete dostatočne užiť, aj keď ju strávite na Slovensku. Mnoho atrakcií, túr a všemožných miest je zadarmo, treba sa len trochu viac poobzerať. Napríklad vedeli ste o tom, že väčšina hradov má prvú nedeľu v mesiaci zadarmo vstupné? Kto by to bol povedal… Nikde to nie je ukazované alebo reprezentované.
  2.  Čo tak naplánovať dobrodružnú dovolenku? Stanovanie, túra, stanovanie, túra a tak dookola… To nebude nikdy nuda. Len tak sa vybrať niekde a vyskúšať si život v prírode je perfektným dobrodružstvom a zážitkom na celý život. Stačí len pár dní a bude z vás divoch, ktorý prežije akékoľvek okolnosti, ktoré sa mu udejú v prírode. Odporúčam hlavne pre tých odvážnejších. Tento bod spája viaceré už spomínané body  a je takým mojím odporúčaním na príjemné strávenie letnej dovolenky aj za menej peňazí.

To Top