Moderné nohavice a legíny na jeseň

 • Moderné nohavice a legíny na jeseň

  11. 10. 2021 By 0 comments

  Množstvo kúskov v šatníku platí aj pre dámske nohavice a legíny https://www.mladamoda.sk/damska-moda/nohavice-leginy. Obľúbené riflle nemusia byť jediné čo si na seba k tričku môžete obliecť. Čo je v trende tento rok?

  Legíny.

  Kto by nemiloval legíny? Dlhé roky si do fittness centra nič iné na cvičenie ani nebalíme. Sú pohodlné, nikde neodstávajú a nazavadzajú. Dokonale sa prispôsobia každej postave a správny výber farby a strihu vám dokáže opticky aj ubrať nejaké to kilečko. Tento pohodlný kúsok však nemusíte nosiť len na cvičenie. Do fitka sú vhodné legíny z funkčného materiálu. Ak sa vám ale legíny zapáčili, teplákový materiál je vhodný aj na každodenné nosenie. Do obchodu, na prechádzku, v dnešnej dobe sa už nikto nebude nad vami pohoršovať, ak v legínach vyjdete aj do ulíc.

  čierne legíny

  Koženkové legíny.

  Obľúbený kúsok tejto sezóny sú koženkové legíny. Čierne či telovej farby, ani jedny by nemali vo vašom šatníku chýbať. Vhodné sú najmä na jesenné obdobie. Skombinovať ich môžete s čímkoľvek. Oversize svetre, jednoduché tričko ale aj elegantné košele. Spolu s čižmami alebo teniskami vykúzlite dokonalý, moderný outfit. Legíny telového lesklejšieho materiálu môžu opticky rozširovať. Vhodné sú pre štíhle, dlhé nohy. Naopak čierna zoštíhľuje.

  žlté nohavice

  Teplákové nohavice.

  Moderný štýl docielite voľnými nohavicami teplákového materiálu. Pozor, nie každému sa však hodia. Nižší sed skracuje nohy a tento strih si môžu dovoliť skôr štíhlejšie ženy. Tento športovejší kúsok môžete doplniť teniskami a koženkou a budete neprehliadnuteľná. Tento kúsok je trochu extravagantnejší a vy ich musíte vedieť nosiť. Preto to chce aj trochu sebavedomia. Teplákové nohavice nájdete v mnohých štýloch. S vačkami, elegantnejšie, športovejšie a dokonca aj so sukňou. Už si stačí vybrať len ten správny strih, ktorý bude lichotiť vašej postave.

To Top