Minulý rok odzrkadlený v móde

 • Minulý rok odzrkadlený v móde

  20. 11. 2019 By 0 comments

  Móda je často o niečom, čo tu už raz bolo. Niekedy už sami módni návrhári majú pocit, že nič nové nedokážu vymyslieť. Tím, čo sa v tejto oblasti života až tak dobre nevyznajú to, príde vhod. Prečo aj nie? Štýly, ktoré sú nesmrteľné sa zapísali do kúskov  v podobe klasických kostýmov alebo napríklad svadobných šiat. O to viac sa cení zmena, ktorá dokáže oživiť dav nie len mladých slečien, ale aj vyzretých dám. Niektoré takéto výzvy boli tvrdým orieškom už minulého roku. Vrátili sa a priniesli so sebou značku dostupnosti a nie až takej extravagantnosti. Zrejme preto, že sme si na ne už zvykli.

  džiny

  • Outfit, ktorý by v sebe zahŕňal jednoduchosť, štýl a eleganciu, plus nadčasovosť bolo donedávna naozaj ťažké nájsť. Nejaký ten rôčik sa do šatníkov všetkých vekových kategórií vkradol vlnitý sveter, ktorý je navyše v oversize veľkosti. Dnes je tento zvršok must-have kúskom, ktorý je nie len praktický, ale naozaj vyhovuje všetkým. Či už ku džínsom do práce alebo romantickým šatám na jarnú prechádzku.
  • Brošne si mnohé z nás pamätajú ako trendový doplnok našich starých matiek. Niekedy to boli len jednoduché spony, inokedy drahšie a pozlátené alebo postriebrené motívy. Aj teraz si môžete zadovážiť takýto šperk. Veľa klenotníctiev ich má v bežnej ponuke, niekedy aj s drahými kameňmi. Viacerí sú dokonca ochotní vám zhotoviť váš návrh. Preto sa nebojte vytiahnuť svoje rodinné dedičstvo, napríklad na šál, ale aj na sako alebo honosnejšie šaty. Použiť to môžete napríklad namiesto náhrdelníka alebo príveska.

  rty

  • Jedna kategória, ktorá sa úspešne vyhla zrelšej generácii žien je výstredná kozmetika. Na tú si zväčša už vydaté dámy nepotrpia. Verte či nie, aj tu sa ľady pomaly topia. Rúže, ktoré vzdávajú kompliment tónu vašej pleti aj keď nie sú najbežnejšej farby, sú vyhľadávaným artiklom. Prečo? Ak chcete ozvláštnenie, vyskúšať iný štýl alebo omladnúť, nepatrné doplnky v podobe správne vybraného odtieňa dokážu narobiť divy.

To Top