Magická sila tantry

 • Magická sila tantry

  26. 6. 2022 By 0 comments

  Čaro dotyku a vnútornej energie. Presne o tom je tantricka masáž. Čo si možno predstavovať pod jej priebehom? Na úvod si povieme niečo z histórie a pôvodu. Tantrizmus je filozofický smer pôvodom z Indie, ktorého korene siahajú až do stredoveku. Je to veľmi staré učenie o akomsi vyslobodení z pozemského bytia – je to náboženský útvar, ktorý náboženský erotizmus posúva do popredia. Tantrici sexuálne spojenie muža a ženy – protikladov, považujú za posvätný akt. To je hlavným dôvodom, prečo sa ľudia chybne domnievajú, že tantrické salóny sú v salóny erotické, prípadne nejakých ich druh nesúci akési krajšie, verejnosti prijateľnejšie pomenovanie. Skutočnosť je však úplne iná.

  Tantricka masáž - ilustračný obrázok

  Zatiaľ, čo v erotických salónoch ide o fyzické uspokojovanie sprevádzané vyvrcholením, cieľom tantrickej masáže je budovanie energie, úplne uvoľnenie tela a mysle prostredníctvom pomalej hudby, vôní, sviečok a celkovo podmanivej atmosféry. Tantrická masáž tak prináša jedinečný spôsob relaxácie, ktorý prebieha pomocou dotykov. Úplná nahota je kľúčovým rozdielom medzi tantrickou masážou a masážou klasickou. Vyznávači tantrizmu chápu nahotu ako ľudskú prirodzenosť, avšak svojim klientom dávajú v tejto oblasti na výber.

  Priebeh tantra masáže

  Ako taká tantra https://bratislavatantra.sk/tantricka-masaz/ masáž vlastne prebieha? Začína sa dialógom, v rámci ktorého sa zákazník môže opýtať na veci, ktoré ho zaujímajú. Nasleduje akýsi uvítací rituál v stoji, ktorého podstatou je uvoľniť Vás a pripraviť na masáž. Masérka si následne na dlane aplikuje vonný olej a veľmi pomalými a jemnými dotykmi začne ležiaceho masírovať. Ešte predtým sa, samozrejme, rozhodnete, či si chcete ponechať spodné prádlo pre väčší komfort. Samotná tantrická masáž prebieha pomaly, v miestnosti s tlmeným svetlom, ktorá Vás spolu s nápojom privíta v salóne Bratislava Tantra ihneď na úvod. Po masáži má zákazník priestor na oddych. Sprcha pred odchodom je samozrejmosťou taktiež ako milý darček od personálu.

To Top