Háčkovanie

 • Háčkovanie

  29. 8. 2018 By 0 comments

  Háčiky na háčkovanie
  Háčik je vyrobený z mnohých rôznych materiálov. Vyrábajú sa z hliníka, ocele, plastu, bambusu a kostí. Typ háčkového háčika, ktorý sa rozhodnete použiť, závisí od vašich preferencií a od množstva, na ktoré sa rozhodnete minúť. Materiál, z ktorého je vytvorený háčik, má malý vplyv na priadzu, ktorú používate, alebo na projekt, ktorý chcete háčkovať. Najbežnejšie háčiky sú oceľ, hliník a plast. Tieto tri typy sú najlacnejšie háčkované háčiky.

  háčkování

  Existuje mnoho rôznych veľkostí háčiky na háčkovanie a ten, ktorý používate, bude závisieť od projektu, ktorý budete robiť. Veľkosti háčika sú označené odlišne v závislosti od krajiny, v ktorej sa nachádzate pri nákupe. Opýtajte sa každého profesionála a zvyčajne vám odporučí, aby ste nekupovali plastové háčiky na háčkovanie. Nemajú trvanlivosť, aby odolali testu času a použitia. Namiesto toho väčšina ľudí odporúča oceľové alebo hliníkové-

  Najhospodárnejším spôsobom, ako zakúpiť háčiky, je zakúpenie hliníkových alebo oceľových háčikov (ktoré majú najlepšiu vytrvalosť pri používaní) v sade. Je dôležité si uvedomiť, že keď začnete háčkovať a zistíte, že ju milujete, budete potrebovať všetky háčiky, aby ste urobili veľa rôznych vzorov, ktoré sú k dispozícii, a niektoré z vašich vlastných výtvorov. Háčiky na háčkovanie sú lacnejšie, ak ich kupujete v súprave v porovnaní s individuálnym nákupom. Ak háčkujete veľa predmetov alebo háčkujete nepretržite, budete používať väčšinu alebo všetky háčiky naraz.

  kubka

  Vzory háčkovania
  Existuje mnoho typov háčkovaných stehov a vzorov, ale existuje niekoľko základných stehov, ktoré sú základom všetkých ostatných. K dispozícii je predovšetkým klzný uzol, reťaz a základný steh. Existuje toľko stehov a techník, ktoré môžete použiť pri háčkovaní, bolo by takmer nemožné uviesť ich a vysvetliť ich všetkým. Môžete zistiť, že po háčkovaní na nejaký čas začnete vytvárať svoje vlastné stehy a vzory.

To Top