Do mesta za tantrickou masážou

 • Do mesta za tantrickou masážou

  20. 7. 2021 By 0 comments

  Niekedy to nie je o lenivosti ako skôr o rozumnej potrebe- hodiť všetko za hlavu a dopriať si ideálny relax. Ten čas, v ktorom načerpáme nové sily, uvoľníme sa telesne aj psychicky. Môžeme pri tom nasledovať svoje hobby alebo skúsiť niečo všeobecne príjemné- posedenie v reštaurácii, v kine, v bare, na koncerte,… alebo zavítať do masážneho salóna. A masáž, to je niečo, čo dokáže zapôsobiť príjemne a dokonca liečivo na väčšinu z nás, nehľadiac na to, aké máme koníčky, akú máme prácu alebo životný štýl.

  žena na masáži

  Lenže záleží, o akej masáži vravíme. Niektoré sa špecializujú na konkrétne bolesti a na uvoľnenie svalov v určitých oblastiach, iné sú však všeobecne príjemné takmer pre každého, pretože pôsobia blahodarne na uvoľnenie celého tela aj mysle. A niektoré dokonca uvoľňujú aj sexuálne napätie a bloky, o tom je vlastne tantra https://bratislavatantra.sk/tantricka-masaz/ a jej princíp. Senzuálne masáže, ktoré sa inšpirujú tantrou a myšlienkou, že ľudské telo je schránka, vďaka ktorej sa dajú dosiahnuť tie najrôznejšie pôžitky a chute.

  Namaste

  Aj toto je dôvod, prečo sa pri tantrickej masáži stretávame s úvodným rituálnom namaste, pri ktorom sa vzdáva úcta našim telesným schránkam. Slúži však aj ako dychové cvičenie pred začiatkom samotnej senzuálnej tantry. Zákazník má potom z masáže lepší zážitok a pri namaste z neho spadne tiež úvodný stres či možno nervozita z nepoznaného. Je to celkom prirodzené.

  masážny inventár

  Je to hlavne o dotykoch

  Po úvodnej „rozcvičke“ sa prichádza k tomu najpodstatnejšiemu- k senzuálnym dotykom. Tie by mali prechádzať celým telom a každý návštevník by mal rátať s tým, že masírovať sa budú aj jeho intímne partie a oblasti okolo nich vrátane všetkých erotogénnych zón. Stretávame sa tak pri tom aj s nahotou a v závere nie je vylúčená ani erekcia, resp. orgazmus, vďaka ktorému sa uvoľní nahromadené sexuálne napätie.

To Top