Diskrétne a praktické plastové obálky

 • Diskrétne a praktické plastové obálky

  5. 3. 2020 By 0 comments

  V dnešnom modernom svete sa na prepravu a expedíciu tovaru vo veľkej miere využívajú plastove-obalky http://www.2packsk.sk/obalky-sk/plastove-obalky-sk. Sú vyrobené z 100% zrecyklovaného materiálu a nezaťažujú životné prostredie. Ich životnosť je dlhá, sú odolné a pružné. Na rozdiel od papierových kartónov, ktoré sa v minulosti najviac využívali na balenie a prepravu tovaru sú omnoho skladnejšie a ekonomicky výhodnejšie. Určujú nový trend v expedícii zásielok a akceptujú ich takmer všetky kuríerske spoločnosti. Určite sa Vám nestane, že budú z expedície vylúčené. Majú elegantný vzhľad a tovar, ktorý je v nich zabalený pôsobí vkusne a zanecháva profesionálny dojem.

  envelope-997009_640

  Väčšinou sú dodávané v tmavom prevedení, aby bol tovar dokonale chránený a diskrétne doručený. Otvorenie plastových obálok je možné iba ich pretrhnutím, čo dodáva pocit výsostného otvorenia iba správnemu majiteľovi. V opačnom prípade nie je možné doručenie a prevzatie zásielky. Roztrhnutie obalu je viditeľné, nie je možné ich otvorenie iba odtiahnutím a odlepením záložky. Aj to je ich veľká prednosť. Spotrebiteľ sa môže spoľahnúť na diskrétnosť a poškodenú obálku neprevziať. Dodávajú sa v rôznych veľkostiach a prevedeniach.

  post-box-4665160_640

  Pre ťažšie predmety, ich expedíciu a prepravu sú vhodné plastové obálky z extra pevného materiálu. Znesú vysokú hmotnosť a sú tvarovo stabilné. Sú neprehľadné a vode odolné. Obľube sa tešia varianty mimoriadne silných plastových obálok, ktoré pozostávajú z viacerých vrstiev. Vnútorná strana takejto obálky je vždy tmavá za účelom ochránenia tovaru. Medzivrstva je neutrálnej farby a vonkajšia vrstva je bielej farby. Tento typ obálok sa dodáva priamo na mieru a je určený na prepravu objemných a ťažkých nákladov. Využívajú ich mnohé odvetvia, napríklad aj potravinársky priemysel. sú hygienicky nezávadné a priestorovo mimoriadne skladné. Ich odolnosť je výnimočná a využitie rozsiahle. Plastové obálky akéhokoľvek druhu sú ideálnym pomocníkom pre firmy aj domácnosti.

To Top