6 zázračných zvukov, ktoré nám pomôžu

 • 6 zázračných zvukov, ktoré nám pomôžu

  7. 7. 2020 By 0 comments

  Náš organizmus je dokonale zladený celok v ktorom jednotlivé súvislosti spolu pracujú a výsledkom je naše mentálne a fyzické zdravie.

  To ako vnímame svet, ako dokážeme vyhodnotiť a spracovať emócie sa odráža na našom fyzickom zdraví. V prírode všetko so všetkým súvisí a tak je to aj s našim mentálnym a fyzickým bytím.

  spiritualism-4552237_640

  Každá nesprávne spracovaná obava, starosti, emócie a problémy sa prejavia na našich zle fungujúcich orgánoch. Cítime sa vyčerpane a unavene. Vznikajú energetické bloky aorgány z tohto dôvodu nefungujú správne.

  Viac ako 90% zdravotných problémov vzniká nesprávnym videním sveta a nepochopenými emóciami.

  Práve preto je potrebná pravidelná očista organizmu na mentálnej úrovni.

  Táto technika je založená na viacerých princípoch – uvedomenie si svojho dychu, precítení každého orgánu, navodení zdravého smiechu a najmä využití zvuku.

  Zvuk má pre náš organizmus nepredstaviteľné liečivé účinky. Jeho neviditeľné jemné vibrácie postupne prenikajú našimi orgánmi a pomaly uvoľňujú našu myseľ a telo. Očisťujú ich od starých nánosov, liečia a ozdravujú ich.

  singing-bowls-4749781_640

  Znie to takmer neuveriteľne. Ale šesť liečivých zvukov Vám postupne preniká organizmom a Vy sa cítite viac svieži, uvoľnení a samozrejme aj zdravší.

  Vaša zlepšená fyzická kondícia sa prejaví samozrejme aj na Vašom vzhľade, okolie si to určite všimne a pochváli Vašu zmenu. Vaša myseľ sa usmeje, bude viac šťastná a všetko zrazu do seba ideálne zapadne.

  Duševná očista Vám pomôže aj pri duchovnom raste a naučíte sa správne vidieť a vnímať svet, pochopíte, že aj keď nie je dokonalý, môžete byť šťastní.

  Múdrosti a skúsenosti taoistických predkov Vás to naučia. Aj Vy precítite silu a energiu zvukov a hudby.

  Terapia liečivými zvukmi si samozrejme vyžaduje čas, koncentráciu a najmä pravidelnosť.

  Jej výsledky Vás nielen príjemne prekvapia, ale dodajú chuť do života.

To Top